ASSMANN Bilişim Çözümleri Anonim Şirketi

2019 yılında kurulan ASSMANN Türkiye (ATR), İstanbul'da ASSMANN Electronic GmbH'nin temsilciliğini yapmaktadır. ATR'nin gücü hem geniş ürün yelpazesinde, hemde 50 yıllık kaliteli ürün deneyiminde yatmaktadır. DIGITUS® markamızla bakır ve fiber optik altyapı çözümleri, aktif ağ bileşenleri, endüstriyel çözümler, kurulum kabloları, bilgisayar bileşenleri ve kablolar konusunda uzmanlaşmıştır.

Kısa süre önce ASSMANN grubu için kurulan yeni ofis, iki kıta ve kültür arasındaki boşluğu kapatıyor. Afrika ve Orta Doğu'ya kapıyı açıyor. ASSMANN Türkiye, bilinen Alman teknolojisi ile yeni ufuklara ulaşma vizyonunu sürdürüyor. Ekip, bu bölgeye İstanbul'da tecrübe ve lojistik üssü ile hizmet vermeye hazır.

ASSMANN Holding

11 bağlı şirket - 2 kıta - 1 şirket

ASSMANN Group'a git


ASSMANN Group - bir adım önde


Size ASSMANN Group'un imaj filmini sunuyoruz. Birkaç dakika içinde hangi alanlarda faaliyet gösterdiğimizi ve çözümlerimizin nerelerde kullanıldığını öğrenin.

İmaj filmine

ASSMANN Group'un
ASSMANN Türkiye ASSMANN Group'un bir parçasıdır. Veri ağı teknolojisi ve ağ altyapısı için küresel olarak çalışan yüksek kaliteli ürünler üreticisidir.
SOSYAL MEDYA