SES VE VİDEO ÇÖZÜMLERİ

Sinyal iletimi için altyapı

Her senaryoya uygun model:
DIGITUS'tan ses ve video teknolojisini keşfedin®

Profesyonel bir ses ve video konsepti, DIGITUS®'un ilgili ürünleriyle ideal bir şekilde tamamlanır.

Bireysel ürün gruplarında farklı çözümleri keşfedin.

 

 

DIGITUS®
VİDEO VE SES

 

 

VİDEO UZATICI

Bir DIGITUS® video uzatıcı ile bir ekrandan diğerine mükemmel video sinyallerini iletebilirsiniz. Verici ve alıcı ünitesi arasında tek bir basit ağ kablosuyla HDMI kablosunun maksimum uzunluğunu 120 m'ye kadar uzatın. Bir DIGITUS Switch kullanıyorsanız,® daha da uzun mesafeler mümkündür. Ek KVM işlevleriyle, örneğin, bir masaüstü bilgisayarı veya dizüstü bilgisayarı alıcıdan vericinin bulunduğu konumda kullanabilirsiniz.

Tipik uygulama senaryoları

Video uzatıcılar, video sinyallerini uzun mesafelere dağıtmak istediğiniz her yerde kullanılır. Video sinyallerinin doğrudan birden fazla ekrana çıkması nadir görülen bir durum değildir. Mevcut bir ağ altyapısı kullanılacaksa, sinyal IP bağlantısı üzerinden de genişletilebilir.

Video Ayırıcı uygulama senaryoları

VİDEO AYIRICI

DIGITUS®'un yüksek performanslı HDMI ayırıcıları, HDMI cihazınızdan gelen ses ve video sinyallerini aynı anda 4K'ya kadar çözünürlüklerde birden fazla ekrana, ekrana, televizyona veya projektöre dağıtır. Ölçek küçültme işlevine sahip ayırıcılar, 4K içeriği full HD ekranlarda oynatma seçeneği de sunar. DIGITUS®'un 4K DisplayPort ayırıcısı ile DisplayPort sinyali iki DisplayPort çıkış cihazına da dağıtılabilir.

Tipik uygulama senaryoları

Ayırıcı ile cihazınızın sinyalini birden çok çıkış cihazına dağıtma olanağına sahipsiniz. Böylece, örneğin, masaüstü yüzeyinizi yansıtabilir veya diğer video sinyallerini verebilirsiniz. Bölücüler, canlı etkinliklerin veya ürün sunumlarının iletilmesi gibi ticari uygulamalar için ideal çözümdür.

Video Matris uygulama senaryoları

VİDEO MATRİSLER / TV WALL CONTROLLER


Uzaktan kumanda ile sinyal kaynakları ve oynatma cihazları arasında kolayca geçiş yapabilir (fişe takmadan) ve sinyalleri belirli çıkış cihazlarına daha da hassas bir şekilde dağıtabilirsiniz. Ses Çıkarıcı özellikli DIGITUS® 4K HDMI Matris Anahtarı, HDMI sinyalinden gelen ses sinyalini ayırarak yükselticiler, hoparlörler, surround sistemler veya kulaklıklar gibi harici cihazlarla oynatmanızı da sağlar. Matris anahtarını ağınıza entegre etmek ve akıllıca depolamak istiyorsanız, 19" 4K HDMI matris anahtarı 483 mm genişliğindeki raflara/ağ kabinlerine kurulum için uygundur.

Tipik uygulama senaryoları

Matrisler ve TV Wall Controller ticari bir ortamda kapsamlı sinyal dağıtımı için ideal çözümdür. İçeriğin dinamik olarak oynatılması ve uzaktan kumanda ile kontrol edilmesi gerektiğinde, ürünler ideal derecede esneklik sunar. 4K'ya kadar çözünürlükleri destekler.